JAK DZIAŁA KANBERRA GEL® ?

 

Kiedy otworzymy pudełeczko, powietrze - absorbując  żel -  puszcza go w obieg. W ten sposób rozkłada się on na powierzchniach, które powinny być przez niego zaatakowane  -  wilgoć, pleśń, zagrzybienia, nieprzyjemny zapach.

Używając Kanberra Gel®  uruchamiamy naturalne antyseptyczne właściwości olejku z drzewa herbacianego (TTO). Zaczyna się neutralizacja i eliminowanie problemów. Wszystko to dzieje się w sposób naturalny, bez pomocy chemikaliów. Pojemnik Kanberra Gel ®możemy postawić wszędzie tam, gdzie mamy problem.

 

Jeśli używasz Kanberra Gel® po raz pierwszy - zalecamy stosować ilość odpowiednią  do kubatury pomieszczenia.

Żel 28g (1 uncja) optymalne działanie do 9m2

Żel 57g (2 uncje) optymalne działanie na powierzchni 19m² – 23m2

Żel 113g (4 uncje) optymalne działanie na powierzchni 23m² - 37m2

Żel 227g (8 uncji) optymalne działanie w pomieszczeniach o powierzchni przekraczającej 37m2

Żel 680 g (24uncje) opakowanie do uzupełniania

Spray 57 ml (2 uncje) i Spray 237 ml (8 uncji) - natychmiastowe pozbycie się nieprzyjemnego zapachu i oczyszczenie powietrza

Chusteczki nawilżane (x30) – natychmiastowa dezynfekcja powierzchni.

 

SPOSÓB UŻYCIA KANBERRA GEL®

- metoda wstrząsowa/uderzeniowa (2-3dni) otworzyć pudełko (tzn. zerwać tę folię) i pozostawić bez perforowanej pokrywki

- metoda normalna (1-30dni) otworzyć pudełko i pozostawić przykryte perforowaną pokrywką, aby żel absorbował się/odparowywał stopniowo

- metoda zabezpieczająca (30-90 dni),  kiedy pomieszczenie jest już czyste, pozostawione w nim otwarte pudełko żelu nie dopuści do pojawienia się wilgoci, pleśni, grzybów

- metoda uzupełniająca – puste pudełko możemy na nowo uzupełnić żelem z większego pojemnika, aby kontynuować zabezpieczanie powstawaniu pleśni, grzybów, wilgoci

 

JAK TRWAŁE JEST OPAKOWANIE KANBERRA GEL® ?

 

Trwałość zależy od okoliczności w jakich go używamy. W warunkach „normalnych” całkowite zniknięcie z pudełka zajmie mu od 3 do 8 -10tyg. Jeśli zanieczyszczenie środowiska w  którym  ustawimy Kanberra Gel®  jest bardzo duże (strefy dla palących, środowisko życia zwierząt, pomieszczenia sportowe, czy wilgotne, zagrzybione)  Kanberra Gel® ulatnia się szybciej - aż do całkowitej neutralizacji niepożądanych cząsteczek. Po czym zaczyna utrzymywać oczyszczoną już powierzchnie i ulatnia się bardziej powoli/łagodnie.

UWAGA !  Nawet po całkowitym wyparowaniu żelu, pomieszczenie jest  wciąż „ochraniane” przez 45 dni. Po upływie tego czasu zaleca się wymienić pojemnik Kanberra Gel®, aby zapewnić nieustanną ochronę.

 

JAKI ZAPACH MA KANBERRA GEL® ?

 

Kanberra Gel® nie zawiera sztucznych substancji zapachowych , w przeciwieństwie do innych produktów obecnych na rynku, nie maskuje więc odorów chemicznym zapachem,  tylko neutralizuje je u źródła. Zaczynając pracować ma naturalny zapach olejku z cytrynowego drzewa herbacianego; kiedy zaś brzydkie zapachy, wilgoć, grzyby, zostaną już zneutralizowane, nie czujemy żadnego zapachu. Powietrze powraca do pierwotnego stanu świeżości.

 

JAK JEST PAKOWANY KANBERRA GEL ®?

 

Kanberra Gel® jest pakowany w szczelnych pojemnikach, zabezpieczonych wewnętrzną uszczelką. Pokrywa ma otwory pozwalające na sublimację żelu do powietrza.

Żel jest dostępny w następujących pojemnościach:

 28g (1 uncja) , 57g (2 uncje) , 113g (4 uncje,)  227g (8 uncji) ,  680 g (24 uncje), 906g (32 uncje ), 4.7l

Spray:

57 ml (2 uncje),  237 ml (8 uncji) , 2l

Chusteczki nawilżane:

 Opakowanie 30 szt.

 

 

                    Kanberra  Gel®

 

Kanberra Gel® jest naturalną mieszanką farmaceutycznej  jakości olejku z australijskiego drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia) i olejku z cytrynowego drzewa herbacianego (Leptospermum petersonii).