01

CZYM JEST KANBERRA GEL® ?

 

Kanberra Gel, to najnowsza generacja odświeżaczy powietrza. Jego innowacyjność polega przede wszystkim na oczyszczaniu powietrza i rzeczywistym odświeżaniu go, a nie jak w przypadku dostępnych „odświeżaczy” tylko maskowaniu nieprzyjemnych zapachów i emitowaniu do atmosfery szkodliwych związków. To deodorant i neutralizator likwidujący przyczynę nieprzyjemnego zapachu u źródła !

02

JAK DZIAŁA KANBERRA GEL®?

 

Neutralizuje zarodniki pleśni, grzybów, drożdży oraz likwiduje zapach dymu, stęchlizny, spalenizny, odchodów zwierzęcych oraz wszelki nawet uciążliwy odór. Dzięki niemu powietrze w kilka minut staje się świeże i zdrowe. Działa proleczniczo na alergików i astmatyków. W pomieszczeniach zawilgoconych, po zastosowaniu żelu, nie powstaną nowe ogniska pleśni. To produkt prozdrowotny, w 100% naturalny, nieszkodliwy, prewencyjny! Nie zawiera formaldehydów, destylatów ropy czy estrów stosowanych w znanych nam „odświeżaczach powietrza”, a działających rakotwórczo, wywołujących alergie i nasilających dolegliwości astmatyczne. Działanie preparatu oparte jest uwalnianiu do powietrza olejku eterycznego z drzewa herbacianego.

W JAKI SPOSÓB UŻYWA SIĘ KANBERRA GEL®?

 

Jest kilka metod użycia Kanberra Gel®:

- metoda wstrząsowa/uderzeniowa (2-3dni) otworzyć pudełko (tzn. zerwać tę folię) i pozostawić bez perforowanej pokrywki

- metoda normalna (1-30dni) otworzyć pudełko i pozostawić przykryte perforowaną pokrywką, aby żel absorbował się/odparowywał stopniowo

- metoda zabezpieczająca (30-90 dni),  kiedy pomieszczenie jest już czyste, pozostawione w nim otwarte pudełko żelu nie dopuści do pojawienia się wilgoci, pleśni, grzybów

- metoda uzupełniająca – puste pudełko możemy na nowo uzupełnić żelem z większego pojemnika, aby kontynuować zabezpieczanie powstawaniu pleśni, grzybów, wilgoci

03

JAK TRWAŁE JEST OPAKOWANIE KANBERRA GEL®?

 

Trwałość zależy od okoliczności w jakich go używamy. W warunkach „normalnych” całkowite zniknięcie z pudełka zajmie mu od 3 do 8 -10tyg. Jeśli zanieczyszczenie środowiska w  którym  ustawimy Kanberra Gel®  jest bardzo duże (strefy dla palących, środowisko życia zwierząt, pomieszczenia sportowe, czy wilgotne, zagrzybione)  Kanberra Gel® ulatnia się szybciej - aż do całkowitej neutralizacji niepożądanych cząsteczek. Po czym zaczyna utrzymywać oczyszczoną już powierzchnie i ulatnia się bardziej powoli/ łagodnie. 

UWAGA!  Nawet po całkowitym wyparowaniu żelu, pomieszczenie jest  wciąż „ochraniane” przez 45 dni. Po upływie tego czasu zaleca się wymienić pojemnik Kanberra Gel®, aby zapewnić nieustanną ochronę.

04

JAKI ZAPACH MA KANBERRA GEL® ?

 

Kanberra Gel® nie zawiera sztucznych substancji zapachowych , w przeciwieństwie do innych produktów obecnych na rynku, nie maskuje więc odorów chemicznym zapachem,  tylko neutralizuje je u źródła. Zaczynając pracować ma naturalny zapach olejku z cytrynowego drzewa herbacianego; kiedy zaś brzydkie zapachy, wilgoć, grzyby, zostaną już zneutralizowane, nie czujemy żadnego zapachu. Powietrze powraca do pierwotnego stanu świeżości.

05

JAK JEST PAKOWANY KANBERRA GEL ®?

 

Kanberra Gel® jest pakowany w szczelnych pojemnikach, zabezpieczonych wewnętrzną uszczelką. Pokrywa ma otwory pozwalające na sublimację żelu do powietrza.

Produkty Kanberra są dostępe w następujących pojemnościach:

Kanberra Gel® : 28g (1 uncja) , 57g (2 uncje) , 113g (4 uncje,)  227g (8 uncji) ,  680 g (24 uncje),

906g (32 uncje ), 4.7l

Kanberra Spray®: 57 ml (2 uncje),  237 ml (8 uncji) , 2l

Kanberra Wipes®: opakowanie 30 szt

06