Jak działa  Kanberra SPRAY®?

 

Wszystko dzieje się na poziomie mikro-biotycznym. Powietrze pochłania olejki jakości farmaceutycznej i krążąc rozkłada się na źródłach nieprzyjemnych zapachów. Kanberra SPRAY® zaczyna neutralizację, eliminowanie problemów, i związanych z nimi zapachów. Czyni to w sposób naturalny, bez chemikaliów - w mgnieniu oka.

 

Czy Kanberra SPRAY® pozostawia zapach?

 

Kanberra SPRAY® - wszystkim zależy na czystym powietrzu takim,  jaki przewidziała natura. Bez substancji zapachowych, bez maskowania i bez perfum, po prostu prawdziwe świeże powietrze. Kanberra SPRAY® w przeciwieństwie do innych produktów na rynku nie maskuje zapachów substancjami chemicznymi, tylko neutralizuje ich przyczynę, a co za tym idzie sam zapach.

 

Kanberra SPRAY® Jak jest pakowany?

 

Kanberra SPRAY® jest pakowany w pojemnikach aerozolowych - 2  uncje i  8 uncji. Pojemniki spray’u tak jak i żelu można napełniać wielokrotnie.

                Kanberra SPRAY®

 

Jak nasz żel, Kanberra SPRAY® jest w pełni naturalną mieszanką olejku z drzewa herbacianego i innych olejków eterycznych. Kiedy spray znajdzie się w powietrzu, uwalniają się naturalne, antyseptyczne właściwości.