Z Kanberra żelem jest, jak z dobrze dobranymi perfumami - spróbujesz raz i już innego odświeżacza do domu nie kupisz. Aż wstyd, że do tej pory trułam siebie i swoich bliskich pozornie zdrowymi, ładnymi zapachami. Jedyna rzecz od której jestem od dziś uzależniona to Kanberra gel.
Sylwia z Warszawy

 

 

 

Prowadzę tzw. dom tymczasowy dla kotów. Kociarze wiedzą, że mimo sprzątania na bieżąco, wietrzenia i rozmaitych odwaniaczy, przy stadku kotów w mieszkaniu nie zawsze udaje się usunąć do końca uciążliwe zapachy. Niedawno dowiedziałam się o żelu Kanberra. Od kiedy go stosuję, problem zapachowy zniknął.

Bardzo cenię też sobie to, że jako produkt naturalny jest nieszkodliwy dla mnie i zwierząt pod moją opieką.

Żel okazał się skuteczny również w niwelowaniu stęchlizny odzieży, która była długo przechowywana w zamkniętych magazynach. Moim zdaniem produkt jest rewelacyjny, wszystkie obietnice producenta są dotrzymane i chociaż nie jest tani, to wart swojej ceny i mogę polecić go z pełnym przekonaniem.

Do tego Sprzedająca cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a kontakt z Nią jest bardzo sympatyczny :-)

Liliana Toruń listopad 2015

Wreszcie mam :) Środek który zlikwidował zapach kocich lejków, wątpliwy zapach kocich kuwet. Wreszcie mam! Dzięki :)

Iwona z Warszawy

Polecam Kanberra Gel wszystkim, którzy mają nowe meble wydzielające tzw. „zapach nowości”, w szczególności osobom ze skłonnością do alergii. Kanberra Gel jest również nieoceniony w przypadku ostrych stanów zapalnych zatok – ułatwia oddychanie i gwarantuje spokojny sen. Jest też bezcennym antidotum na dym papierosowy.
Ewa z Warszawy

Jako matka trzech synów (13, 15, 17) zapalonych piłkarzy, zastanawiam się jak przeżyłam bez Kanberra Spray

Teraz, buty, torby sportowe, a nawet łazienkę traktuję tym sprayem - wreszcie oddychamy. Dziękuję.

Elwira - Warszawa

Jako właściciel hotelu dla kotów, bardzo polecam produkty Kanberra. Zawsze znajdzie się niewykastrowany kocur i mój czysto utrzymany hotel, zamienia się w miejsce trudne do wytrzymania. Hmmm....zamieniał się. Teraz żel stoi i pracuje, a sprayu używam kiedy "coś" nieoczekiwanie wydarzy się ;)

Jerzy - zachodniopomorskie

Ja mam 72 lata. Zawsze paliłam i przestać nie zamierzam. Ostatnio miałam z tego powodu ciągłe  nieprzyjemności

Wysyłali mnie palić na balkon etc. Wreszcie moja siostrzenica znalazła coś, co pozwala mi palić wewnątrz domu, i nikt nawet się nie orientuje, że to robię. Kanberra spray mam już na zawsze w torbie.

Elżbieta - Komorów

Nigdy nie myślałem, że się od czegoś uzależnię ! Nie wsiądę so samolotu bez buteleczki sprayu Kanberra !

Piotrek - Konstancin

Nie mogłam znieść zapachu, nowych mebli. Sprzedająca powiedziała, że już ktoś w tym celu używał Kanberra Gel i to z sukcesem. Zaryzykowałam. I dobrze, Kanberra Gel, zeżarł ten straszny zapach. Teraz niczym nie pachnie, to nie ma zapachu, ale jest bardzo, bardzo przyjemnie w salonie.

Agnieszka - Majdan

Kupiliśmy nowy/używany Van na wakacje. Wszystko było ok, tylko zapach papierosów w środku był nie do wytrzymania. Ktoś polecił mi produkty Kanberra. Jescze przed wyjazdem udało mi się pozbyc tego zapachu. Teraz w innych naszych autach też używamy Kanberra spray.

Gośka - Czarna Woda

W moim gabinecie lekarskim śmierdziało piwnicą. Pani sprzedająca Kanberra Gel, powiedziała, że szybko pozbędę się problemu. Szczerze nie bardzo wierzyłam, ale skusiłam się. To działa !!!! dzięki

ginekolożka

ABioNature

ul.Lipińska 128

05-200 Wołomin

NIP: 125 080 72 24

 

Pytania?

Odwiedź naszą stroną FAQ lub skorzystaj z formularza kontaktowego 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now