KANBERRA GEL – JUŻ W POLSCE!

 

NAJNOWSZY SKUTECZNY NEUTRALIZATOR NIEZDROWEGO POWIETRZA 

W POMIESZCZENIACH 

 

Chcemy oddychać zdrowym i świeżym powietrzem wolnym od szkodliwych substancji i uciążliwych zapachów.

Zapewni nam to Kanberra Gel – innowacyjny produkt na rynku polskim.

 

Kanberra Gel, to najnowsza generacja odświeżaczy powietrza. Jego innowacyjność polega przede wszystkim na oczyszczaniu powietrza i rzeczywistym odświeżaniu go, a nie jak w przypadku dostępnych „odświeżaczy” tylko maskowaniu nieprzyjemnych zapachów i emitowaniu do atmosfery szkodliwych związków. To deodorant i neutralizator likwidujący przyczynę nieprzyjemnego zapachu u źródła !

 

 

Czym się charakteryzuje KANBERRA GEL? Jak działa?

 

 

Neutralizuje zarodniki pleśni, grzybów, drożdży oraz likwiduje zapach dymu, stęchlizny, spalenizny, odchodów zwierzęcych oraz wszelki nawet uciążliwy odór. Dzięki niemu powietrze w kilka minut staje się świeże i zdrowe. Działa proleczniczo na alergików i astmatyków. W pomieszczeniach zawilgoconych, po zastosowaniu żelu, nie powstaną nowe ogniska pleśni.

 

To produkt  prozdrowotny, w 100% naturalny, nieszkodliwy, prewencyjny! Nie zawiera formaldehydów, destylatów ropy czy estrów stosowanych w znanych nam  „odświeżaczach powietrza”, a działających rakotwórczo, wywołujących alergie i nasilających dolegliwości astmatyczne.

 

Działanie preparatu oparte jest uwalnianiu do powietrza olejku eterycznego z drzewa herbacianego.

 

 

 KANBERRA GEL szczególnie polecany jest do stosowania w:

 

  • hotelach (duża liczba rotacyjnych klientów, często niedbających o higienę, palacze )

  • domach, mieszkaniach (zagrzybienie, wilgoć, stały trudny do usunięcia zapach używanych mieszkań np.nabytych na rynku wtórnym), 

  • pomieszczeniach, w których hodowane są zwierzęta,

  • samochodach (używane przez osoby pąlace), 

  • biurach, przychodniach, poczekalniach, punktach obsługi klienta (skupiska rotacyjnie przebywających klientów wnoszących na odzieży i obuwiu rozmaite zapachy i zanieczyszczenia),

  • siłowniach, klubach sportowych,

  • placówkach edukacyjnych (żłobki, szkoły, przedszkola) zapobiegawczo przed alergiami i zapachami z szatni, kuchni, toalet, statkach, jachtach, samolotach (wilgoć i wydzielane zapachy)